אנו מתכבדים להזמינכם למפגש פורום סייבר, פרויקט משותף של המרכז למשפט וטכנולוגיה ומרכז מינרבה לחקר שלטון החוק במצבי קיצון באוניברסיטת חיפה:
אבטחת מידע ב Internet of Things
דובר: חגי בר-אל, סמנכ”ל אבטחת המידע, חטיבת ה-IoT, חברת ARM
מגיב: עו”ד יורם הכהן, מנכ”ל איגוד האינטרנט ולשעבר ראש רמו”ט
על ההרצאה:
בעיקרה, ההרצאה תעסוק באתגרי האבטחה ב-Internet of Things, ובפרט באספקטים הטכנולוגיים והכלכליים. בין היתר תעסוק ההרצאה בקשיים בנושאי תקינה, מגבלות טכנולוגיות, והכוח הצרכני בסוגיות של אבטחה.
על הדובר:
חגי בר-אל משמש כסמנכ”ל אבטחת המידע עבור חטיבת ה-IoT של חברת ARM. חגי הצטרף לחברה לאחר רכישתה של חברת Sansa Security (לשעבר Discretix Technologies) בה שימש כ-Chief Technology Officer). חגי עבד בחברת Sansa Security מיום הקמתה והיה מעורב בהגדרות תהליכי אבטחת המערכות, חדשנות, הגנת קניין רוחני, וביקורת אבטחה בחברה.
המפגש יערך ביום ד’, 18.11.2015, 16:00-18:00, בחדר הסמינרים של הפקולטה למשפטים
ההשתתפות במפגש אינה כרוכה בתשלום, אך כרוכה בהרשמה מראש