כתבי עת

כתבי עת היוצאים לאור מטעם
הפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה

משפט וממשל

משפט וממשל הינו כתב-העת המרכזי בישראל העוסק בתחומי המשפט הציבורי. הוא נוסד על ידי פרופ’ יצחק זמיר, והוא יוצא לאור בפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה מאז שנת 1992.

דין ודברים

דין ודברים

דין ודברים (Haifa Law Review) הוא כתב עת משפטי בין-תחומי שיוצא לאור על ידי הפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה.כתב העת נוסד בשנת 2004 על ידי פרופ' סנדי קדר, ששימש כעורך הראשי הראשון. את כתב העת ערכו גם פרופ' שולמית אלמוג, פרופ' רונן פרי וד"ר חאלד גנאים. בשנת 2018 ערך את כתב העת פרופ' דורון מנשה. רונן פרי שב לערוך את כתב העת בשנת 2010, ולאחר מכן שב לערוך אותו בשנית בשנת 2020 יחד עם סגנו וסגניתו, נתנאל שלמה ויעל פייביש. במאמרים המתפרסמים בכתב העת עוברים בקרה פנימית וביקורת עמיתים חיצונית ונערכים בסיוע סטודנטים של הפקולטה למשפטים.

lawatchLogo

הארת דין

הארת דין הוא כתב עת משפטי מקוון של הפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה. כתב העת נוסד בשנת 2004 והוא מפרסם בעיקר הערות פסיקה וחקיקה של סטודנטים למשפטים, לצד מאמרים קצרים של חוקרים ישראליים על סוגיות משפטיות אקטואליות.חברי מערכת כתב העת הם סטודנטים והוא משמש כסמינר המצטיינים של הסטודנטים אשר לומדים בפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה. בכתב העת מתפרסמות הארות והערות על פסקי דין ו/או על דברי חקיקה אקטואליים.