נעים להכיר

הפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה היא הפקולטה למשפטים הצעירה ביותר מבין הפקולטות האוניברסיטאיות. הפקולטה היא גם הפקולטה הקטנה ביותר ועל-כן שיעורים רבים  נלמדים בקבוצות קטנות תוך דגש על מצוינות אקדמאית. וועדת מומחים בינלאומית של המל"ג קבעה כי הפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה היא מרשימה- עם סגל חזק שמעניק חינוך משפטי מעולה.

הפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה חלוצה בתחום החינוך והמחקר המשפטיים בישראל, מייסדת החינוך המשפטי הבינתחומי והמתקדמת ביותר בחינוך משפטי גלובלי.

תכנית הלימודים מקנה מושגי יסוד משפטיים, מעודדת חשיבה, יצירתיות, סקרנות והתמודדות עם הכללים המשפטיים המצויים והרצויים תוך שימוש בדיסציפלינות מדעיות מתחומים שונים. הפקולטה מציעה מגוון תכניות לימוד לתואר ראשון הן במסלול חד חוגי והן במסלול לימודים עם חוג אחר במסגרת התואר הראשון (במתכונת של " חוג לאחר תואר"). כמו כן הפקולטה מאפשרת לימודי תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים או בחוג אחר. 

בוגרינו בעלי יכולת משפטית מעולה ומגוונת ורבים ממשיכים ללימודים מתקדמים ולקריירות מקצועיות בארץ ובחו"ל. לפקולטה סגל דינאמי ומעולה, בוגר מיטב האוניברסיטאות בעולם. הפקולטה מציעה חווית לימודים מרתקת בקהילה מגוונת ומתגאה ביחסה האישי, באווירתה הקהילתית ובספרייה הטובה בארץ. הסטודנטים בפקולטה משתתפים בקבלת החלטות, בפעילויות חוץ-לימודיות מגוונות, בדיונים ובמפגשים ישירים עם חוקרים מהעולם.

אם אתם/ן רוצים ללמוד משפטים בפקולטה שהיא גם בית. אתם מוזמנים ליצור קשר