חדשות

newsEli

לפורום למשפט, מגדר ומדיניות חברתית גויסה תרומה של 50,000 דולר לשנה למשך שלוש שנים למימון פעילות הפורום. התורמים הנדיבים הם אורה ואיתן סטיבה. הפורום הוקם לפני כשש שנים באמצעות תרומתה של 50,000 ₪ של עו"ד אורנה לין.

starsNL  זכו בחודש האחרון:
  • ברכות לד"ר איתמר מן שנבחר יחד עם 19 חוקרים צעירים מובילים מכל הדיסציפלינות ומכל העולם לתוכנית העמיתים של TED לצעירים.
  • ברכות לד"ר תמי הראל בן-שחר קודמה לדרגת מרצה בכירה בפקולטה
  • ברכות חמות לד"ר אלדר הבר שזכה במענק של חוקר צעיר מקרן ישראל גרמניה התחרותית בנושא פרטיות של ילדים והאינטרנט של הדברים.
newsEli

ברכות לפרופ' מיכל גל על זכייתה במענק יחד עם ד"ר מתניה אביתר בנושא השפעת משטרים חוקיים להסדרת השימוש במידע על המרוץ הגלובלי לעליונות מבוססת-מידע ולד"ר קארין יפת על זכייתה ביחד עם עדו שחר מהחוג ללימודי המזרח התיכון והאסלם במענק למחקר בנושא "בין קודש לחול, בין אוטונומיה לאנרכיה: ניתוח הליכי פירוק נישואין בקרב נוצרים בישראל"
לד"ר פאינה מילמן ולד"ר יאיר שגיא שזכו במענק לסדנת מחקר בנושא מחקרם "בין הפרטה ודיני עבודה: אתגרים עכשוויים בעבודת אסירים".

dana

הקליניקה ליישוב סכסוכים ע"ש ליאון צ'רני מציעה הליך גישור ללא עלות שינסה לגרום לשני הצדדים לצאת מרוצים. "הגישור מתאים למקרים רבים, בוודאי למקרים שבהם יש מערכת יחסים מתמשכת. כשאתה צריך לפגוש גם למחרת את האדם שאיתו אתה בעימות, הגישור יכול להיות פתרון מצויין", אמרה עו"ד ועו"ס דנה גילה.