פורום צ'רני לדיפלומטיה חדשה

charney

Visit our website

אודות

פורום צ'רני מרחיב את תיבת התהודה ע״י הצגת נקודות מבט שונות, במטרה לקדם שיח רב-תחומי ,בין אישי ובין ארגוני ,המתמודד עם אתגרי עידן המידע
 

מה אנחנו עושים?

פורום צ׳רני, בשיתוף אוניברסיטת חיפה, מציע מפגשים, סדנאות וסמינרים המציגים מגוון רחב של נקודות מבט, ומעניקים כלים להתמודדות עם עומס המידע, יצירת הזדמנויות ושיתופי פעולה, ושימוש נרחב בפלטפורמות דיגיטליות. התכנים מותאמים אישית לקהל היעד, ומתקיימים בכל מקום בו הוא נמצא - בארץ, בחו״ל ובמרחב הווירטואלי. למשתתפים מוענקת תעודה רשמית של פורום צ'רני ואוניברסיטת חיפה.

למה?

המהפכה הדיגיטלית יצרה עידן של הצפת מידע, וגרמה לשינוי דרמטי בחיינו, לרבות בתחום הדיפלומטיה, אשר עברה ממודל מדיני קלאסי של ממשלה מול ממשלה (G2G), למודל פרו-אקטיבי של אדם מול אדם (P2P) המבוסס על בניית נרטיבים, מיתוג, שיווק, והעברת מסרים ממוקדת. הצפת המידע, גורמת להטיית השיח, ליצירת ״חדשות כזב״ (fake news) ו"תיבות תהודה" (echo chambers).

מהי דיפלומטיה חדשה?

דיפלומטיה חדשה מסמלת את השתתפותם הגוברת של שחקנים א-ממשלתיים מהחברה האזרחית, המגזר השלישי והמגזר העסקי במרחב הבינלאומי, תפקיד שעד לא מכבר היה נחלתם הבלעדית של מדינאים. משבר הקורונה מעצים את ה״שיבוש״ (disruption) שחל בעולם הדיפלומטיה, ובתוך כך, מאיץ את הצורך ללמוד להתנהל עם אתגרי המציאות החדשה.

 

הנכם מוזמנים לבקר באתר הפורום באנגלית ולהתחבר אלינו באמצעות:

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.