אפיק מעבר

מי זכאי/ת להגיש מועמדות למעבר ממוסד אחר?

 1. מועמדים שמסיימים שנה א' בפקולטה למשפטים במוסד מוכר להשכלה גבוהה בישראל (לתנאי הקבלה למועמדים מהאוניברסיטה הפתוחה*  – לחצו כאן)
 2. ממוצע הציונים שלהם מצוי בתחום 5% הגבוהים בשנתון, ו/או גבוה מ-92 בתום שנה א' בלבד (אין קבלה במסלול זה לשנים מתקדמות יותר)
 3. למועמדים רמת אנגלית מתקדמים א' לפחות ויע"ל 120 (אם עברית אינה שפת אימם).
  *מועד אחרון להגשת מועמדות ומסמכים מהאוניברסיטה הפתוחה- 06.09.20- לא יבחנו ולא יתקבלו מועמדים שיגישו מועמדותם לאחר תאריך זה
  -הקבלה כפופה בהצגת תעודת בגרות מלאה.

איך פונים? יש לשלוח לכתובת This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. את המסמכים הבאים:

 1. גיליון ציונים עדכני. (יש לציין על גיליון הציונים או במכתב הפנייה באילו קורסים המבחן התקיים מהבית ובאילו קורסים הוא התקיים בקמפוס).
 2. קורות חיים
 3. דוגמת כתיבה מחקרית – כגון עבודת מחקר שנכתבה במהלך הלימודים. יש להעביר את דוגמת הכתיבה עם הציון שניתן עליה כולל הערות מרצה וללא תיקונים מצד הסטודנט, בהיעדר הערות יש לצרף פתרון ולכלול שאלת מחקר אם היא לא צוינה בגוף העבודה.

מה לוח הזמנים?

 1. עד ליום 09/08/2020 - יש להגיש את המועמדות עם כל המסמכים. ככל שחסרים למועמד/ת נתונים רשאית ועדת הקבלה לקבל את הפניה ולהציב תאריך חדש להשלמת הנתונים החסרים.
 2. 18/8/2020- יש לבצע רישום לאוניברסיטה https://applicants.haifa.ac.il/adm/#/ - בתאריך זה יינתנו 50% הנחה על דמי ההרשמה , ולהירשם למבחן ההתאמה בקישור הבא:  https://haifahdsk.formtitan.com/origin/lawAdj
  בתאריך 24/8/2020 יעלו לאתר חומרים ללימוד עצמי לקראת מבחן ההתאמה עם הנחיות רלבנטיות.
 3. בתאריך 31.08.2020 - תתקיים בחינת ההתאמה באוניברסיטת חיפה. לא יתקיימו מועדים נוספים לבחינה זו ולכן יש לשריין מועד זה עבור הבחינה.
 4. לאחר קבלת תוצאות בחינת ההתאמה תחליט ועדת הקבלה אילו מועמדים יתקבלו בהסתמך על כלל הנתונים שבפניה והצלחתם בבחינת ההתאמה. הבחינות אינן מועברות למועמדים, לא מתפרסם פתרון בחינה ואין אפשרות ערעור.