חדשות

itamar1

פרופ' אורן גזל איל אמר בגלי צה"ל בקשר לאפשרות כי ראש הממשלה יבקש לדחות את תחילת משפטו לאחר הבחירות, כי כל נאשם יכול להגיש בקשה לדחיית דיון. אם נדחה הדיון הראשון אפשר לראות בזה גם כדחיית המשפט. הדיון הראשון הוא בעיקרו דיון טכני בו מקראים לנאשם את כתב האישום.

AR1

פרופ' אמנון רייכמן בראיון לגלי צה"ל בנוגע להקמת ועדה בכנסת שתדון בבקשת החסינות של רה"מ: "חסינות דיונית אומרת שכל עוד שהכנסת יושבת בכהונתה אי אפשר להמשיך עם כתב האישום...העילות שנתניהו טוען הן שהיועץ המשפטי לממשלה נהג בחוסר תום לב/באפליה בזמן הגשת כתב האישום ואת זה הוא יצטרך להראות לכנסת".

starsNL  זכו בחודש האחרון:
  • ברכות לד"ר איתמר מן שנבחר יחד עם 19 חוקרים צעירים מובילים מכל הדיסציפלינות ומכל העולם לתוכנית העמיתים של TED לצעירים.
  • ברכות לד"ר תמי הראל בן-שחר קודמה לדרגת מרצה בכירה בפקולטה
  • ברכות חמות לד"ר אלדר הבר שזכה במענק של חוקר צעיר מקרן ישראל גרמניה התחרותית בנושא פרטיות של ילדים והאינטרנט של הדברים.
oren61

פרופ' אורן גזל-אייל דיקן הפקולטה למשפטים התראיין לתוכנית "סדר יום" בכאן רשת ב' שם עזר לשדרנים להגדיר מונחים כמו 'חסינות מהותית', 'חסינות דיונית', 'תפקיד ועדת הכנסת' (הקובעת את קבלת החסינות) ו'אכיפה בררנית', העוסקים בבקשת חסינותו של ראש הממשלה.

newsEli

פרופ' עלי זלצברגר והמרכז ללימודי גרמניה ואירופה המודרנית אירחו את ועידת הדוקטורט הבינלאומית של שירות חילופי הסטודנטים האקדמי הגרמני (DAAD) בשיתוף האוניברסיטה העברית בירושלים. הכנס בו נכחו סטודנטים מכל רחבי העולם עסק בנושא "נקודות מפנה בגרמניה של המאה העשרים".

Please publish modules in offcanvas position.