חדשות

flash90

בעקבות עתירה של הקליניקה למשפט ומדיניות חינוך, בית המשפט המחוזי בירושלים ביטל את החלטת ועדת הערר של משרד החינוך וקבע כי ילדה בכיתה א', שנדחתה מבית הספר של מעין החינוך התורני, תתחיל ללמוד במוסד. להמשך..

stuTch

השבוע נפתחו הלימודים בתכנית "אוניברסיטה בעם" אליה מגיעים בכל שבוע למעלה מ-500 תלמידים, כולם מבוגרים מאוכלוסיות מוחלשות. את הכיתות מלמדים חבורה של סטודנטים וסטודנטיות מוצלחים מהפקולטה למשפטים ומהאונ' כולה.

dalitkd2

ד"ר דלית קן-דרור פלדמן העלתה בוועדת הכלכלה של הכנסת את החשש כי הצעת חוק זכויות יוצרים תאפשר לחסום למשל את וואטסאפ בשל משלוח סרטוני ברכות שנה טובה

OrenNews

פרופ' אורן גזל-איל אמר בראיון אצל קרן נויבך בנושא החשש משחרור האסירים המנהלי המוגבר : "לגבי 1000 האסירים שישוחררו, מוקדם שחרורם בכ-40 יום בממוצע. הם היו משתחררים בכל מקרה, חלק עוד ימים ספורים וחלקם בעוד חודשים ספורים."

gadiUS

פרופ' גד ברזילי לגלובס: "למען האמת, אף שיטת מינויים שיפוטיים אינה חסינה מטעויות או ממקרים של מינוי לא ראוי לשיפוט. וגם בישראל, בעקבות התיקון לחוק והמתקפות המפלגתיות על העליון עלולה גם שיטת המינויים השיפוטיים לסבול ולהביא לתוצאות לא ראויות..." להמשך קריאה

HRlong

עו"ד הרן רייכמן הגיש השבוע עתירה דחופה לבג"צ יחד עם העמותה לאלרגיות מזון (עמותת יה"ל) ועשרות הורים לילדים אלרגיים, להוציא צו על תנאי שיורה להקצות כוח אדם נוסף למשך כל שעות היום במעונות בהם לא ניתן להרחיק מזונות העלולים לסכן את חייו של פעוט אלרגי.