חדשות

rsz prison

פרופ' אורן גזל-אייל אמר בראיון ליומן "סדר יום" בעקבות בקשת המדינה מבג"צ לדחות בעשור יישום פסק הדין לפיו יש להגדיל שטח המחיה של האסירים בבתי הכלא. "בפירוש אפשר לצמצם את הכליאה בישראל. אני לא משוכנע מטענת המדינה שצמצום מספר האסירים יוביל לפגיעה משמעותית בביטחון הציבור "

STARS 2  זכו בחודש האחרון:
  • פרופ׳ שולמית אלמוג וד"ר חאלד גנאים זכו, ביחד עם ליאת פרנקו, במענק של 20,000 ₪ ממרכז חת בנושא "אלימות ברשת: מחלל נעדר חוק לעבר מרחב בטוח".
  • פרופ' ניבה אלקין-קורן זכתה, ביחד עם שרון בר זיו, בפרס אמנון גולדנברג לקניין רוחני לחוקרים מטעם מכון ש. הורוביץ לקניין רוחני באוניברסיטת תל אביב
  • פרופ' מיכל גל מועמדת על מאמרה: The Social Contract at the Basis of Competition Law לפרס המאמר הטוב ביותר בהגבלים עסקיים לשנת 2017
rsz orenb

פרופ' אורן גזל-אייל סיפר בכאן רשת ב' על אחוז ההרשעות בישראל, הסדרי טיעון ותפקיד הפרקליטות בעניין, על רקע זיכויו של יו"ר ועד העובדים לשעבר בנמל אשדוד, אלון חסן.

rsz finance3

מאמר שכתבו ד"ר אריאן רנן-ברזילי ושירלי יוסרי שאוזכר בכתבה ב"גלובס" מתאר טענות לאלימות כלכלית של נשים המספרות כיצד הן חיות מ"דמי-כיס" שבעליהן מקצים להן ונאלצות להתחנן לכסף להוצאות שותפות וכיצד בתי המשפט עד כה התעלמו לרוב מטענות אלו

rsz 1ido rosenzweig

עו"ד רוזנצוייג על התיעוד של ארגון בצלם מתקרית ביריחו בה ירו חיילים במחבל שרץ לעברם ונופף במוט ברזל : "ישנן נקודות דמיון בפרשה הזו לפרשת אלאור אזריה, בכך שהאירוע צולם וכי רואים אלימות כלפי אדם מנוטרל".

AMRC2

פרופ' אמנון רייכמן נפגש באוניברסיטת נבדה במסגרת סדרת הרצאות העשרה,עם כ-30 פרופסורים למשפטים על "שלטון החוק בתנאים קיצוניים: תובנות מישראל"

© כל הזכויות שמורות לפקולטה למשפטים © אוניברסיטת חיפה שד' אבא חושי 199 הר הכרמל, חיפה 3498838 טלפון: 04-8240633