חדשות

flash90

בעקבות עתירה של הקליניקה למשפט ומדיניות חינוך, בית המשפט המחוזי בירושלים ביטל את החלטת ועדת הערר של משרד החינוך וקבע כי ילדה בכיתה א', שנדחתה מבית הספר של מעין החינוך התורני, תתחיל ללמוד במוסד. להמשך..

EMG

פרופ' עמנואל גרוס ב"הארץ" :האם באמת המשפט הישראלי, לפחות בתחום המשפט הפלילי והציבורי, מצליח להגשים את העיקרון של שוויון בפני החוק? שנים הורגלנו לחשוב שאכן כולנו שווים בפני החוק. אך בחינה של אופן חקירתו של ראש הממשלה מעלה בי ספקות אם אכן מר נתניהו שווה למר גולדשטיין או למר בוזגלו, כשמדובר בחקירה על ידי משטרת ישראל והפרקליטות"

SAnews19N

פרופ' מיכל גל לגלובס "כלכלה שיתופית יוצרת תחרות ע"י זה שהיא מכניסה יותר מוצרים ומשתמשים לשוק אבל מצד שני היא יכולה ליצור בעיות של כוח שוק שחשוב לזהות אותן"

gadiUS

מערכת המשפט נמצאת במרכזה של מערכת הבחירות הנוכחית. פרופ' גד ברזילי התראיין ל YNET ואמר שזה לא מתכון טוב לרפורמות רציניות של משפט ציבורי ומדיניות ציבורית.

 

 

HRlong

עו"ד הרן רייכמן הגיש התראה לפני עתירה מנהלית למשרד החינוך ולעיריית פ"ת בעקבות הכוונה לסגור את גני הילדים של המסתננים. "מערכת החינוך בעיר, של הגנים לפחות, היא מערכת בהפרדה. ילדי מבקש מקלט במקום אחד וילדים ישראליים במקום שני, זו מדיניות אסורה", אמר עו"ד רייכמן בראיון לכתבה ששודרה ב "חדשות 13".